osod@osod.info +48 605 448 693

III webinar Moje Nerki (YouTube)

Już jest III webinar Moje Nerki do obejrzenia w serwisie internetowym YouTube!Link do webinaru

https://www.youtube.com/watch?v=3iHGTGISDZE

Bardzo dziękujemy wszystkim Prelegentom, którzy zgodzili się wystąpić w naszym webinarze. Szczególnie dziękujemy Panu Łukaszowi Derbichowi, który podzielił się z nami swoją historią.Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w webinarze serdecznie zapraszamy do oglądania! Poniżej prezentujemy tematy, które były poruszane na kwietniowym webinarze Moje Nerki. Już niedługo podamy także więcej szczegółów dotyczących tematyki majowego spotkania.

Spotkanie podzielone jest na III części.

I Przewlekła Choroba Nerek oczami Pacjenta Swoją historię opowie piłkarz Łukasz Derbich. Na swoim koncie ma 48 meczów w 1. lidze w barwach Tura Turek. W 2019 roku zdiagnozowano u niego Przewlekłą Chorobę Nerek (PChN). Pokazuje to, że ta choroba może spotkać każdego. Polecamy rozmowę, która ukazała się na stronie internetowej TVPSPORT.pl “Nikt nie mówił o konsekwencjach”. Były piłkarz Cracovii po przeszczepie nerki”.Link do artykułu

https://sport.tvp.pl/…/lukasz-derbich-przeszedl

II OPIEKUN SOCJALNY NA KAŻDEJ STACJI DIALIZ

Prezes OSOD Iwona Mazur przedstawi Projekt: Opiekun Socjalny na każdej stacji dializ, który chcielibyśmy wprowadzić w Polsce. Projekt dostępny jest na naszej stronie internetowej.

https://nerki.lmk.pl/…/projekt-opiekun-socjalny-na…/

III Relacja Pielęgniarka- Pacjent dializowany 🙋‍♂️👩‍🔬🙋‍♀️O tym jak ważna jest współpraca pomiędzy Pielęgniarką a Pacjentem opowie Pielęgniarka Oddziałowa Stacji Dializ DaVita w Zakopanem Joanna Kołacz.

Patronat medialny:

Głos Seniora

https://glosseniora.pl/

https://www.facebook.com/GlosSeniora

http://stowarzyszeniemanko.pl/​___________________________________

ZAPRASZAMY!

Może cię także zainteresować

Zostaw komentarz