osod@osod.info +48 605 448 693

Ogólnopolski Dzień Transplantacji 2022. Podziękowania

Drodzy Lekarze Transplantolodzy

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Transplantacji obchodzonego 26 stycznia i w świetle tego co się dzieje, my pacjenci po przeszczepieniu nerki i oczekujący, chcemy Was uhonorować i wyrazić wyrazy uznania za Waszą wyjątkową rolę w naszym życiu.

Przede wszystkim dziękujemy za dar życia.

Dziękujemy za ciężką pracę oraz za opiekę jaką okazujecie. Wasza współczująca uwaga i profesjonalizm uratowały nam życie. Jesteśmy wdzięczni za Wasze oddanie, poświęcenie i niegasnący zapał. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że  wraz ze swoimi Zespołami dajecie nam nadzieję na lepszą przyszłość. Wasza wiedza, poświęcenie i niejednokrotnie heroiczny wysiłek czynią nasze życie łatwiejsze i piękniejsze.

Dziękujemy Wam za odwagę, troskę i pomaganie w tym trudnym czasie. Zauważamy to oddanie i  doceniamy. Zapewniamy też o uznaniu i szacunku dla Was. 

Miniony rok był trudny. Pandemia COVID-19 przyniosła wszystkim wiele bólu, obaw i niepewność co do życia i przyszłości. Ale kiedy przychodziły wiadomości, że ktoś jedzie na przeszczep to wstępowała w nas nowa nadzieja. Wiemy, że często oznaczało to dla Was, porzucenie własnego dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa.

Dziękujemy za bohaterstwo i bezinteresowność. 

Podziw, uznanie i najgłębszą wdzięczność składają pacjenci po transplantacji jak i oczekujący na nowe życie.

~~~~~~~~~~~~~~~~

A oto kilka indywidualnych podziękowań od pacjentów:

Justyna

Dziękujemy za opiekę, czas i okazane serce – Szpital Zabrze – oddział nefrologii i dializoterapii dzieci.

Marcin

Wielkie podziękowania dla całego zespołu oddziału transplantacyjnego Poznań – Juraszów oraz dla dr. Niny Bejm-Wilczyńskiej z  SU Kraków.

Ruda

Z całego serducha dziękuję dr n.med Natalii Słabiak-Błaż, dr hab.n.med Aureliuszowi Kolonko oraz kobiecie-anioł Pani Joli z DO (szpital kliniczny w Katowicach) za wspaniałą opiekę, wsparcie i troskę, za cierpliwość i poświęcenie. Od samego początku czułam się bezpiecznie pod Ich cudownymi skrzydłami. Bez Was cały proces od początków choroby przez dializy do teraz w Nowym Życiu byłby bardzo ciężki. Dziękuję oczywiście również zespołowi chirurgów, którzy dali mi Drugie Życie. Kochani dzięki Wam czuję się cudownie, a mojej wdzięczności nie da się opisać słowami.

Małgorzata

Pragnę podziękować całemu personelowi medycznemu-  Oddziału Chirurgii Ogólnej  i Transplantacyjnej  w Katowicach za uratowanie mi życia, wspaniałą i profesjonalną opiekę oraz nieprawdopodobne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Za to, że otrzymałam szansę na dalsze życie – nowe życie.

Z całego serca dziękuję!!! 

Katarzyna

Dziękujemy wszystkim lekarzom i pielęgniarkom , którzy dbali i dbają o Anię.

Aneta

Dziękuje wspaniałej pani doktor Monice Kraśnickiej za 15 lat bycia jej pacjentką zawsze mogłam na nią liczyć dzień i noc oraz za przygotowanie mnie do przeszczepu nerki Dziękuję bardzo.

Jerzy

Chcę podziękować mojej dr transplantolog Pani Dr Ewie Ignacak ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie że w październiku 2020 roku szybko zareagowała na objawy infekcyjne u mnie i skierowała mnie pilnie na test covid a następnie gdy wynik był pozytywny na oddział covidowy. Następnie interesowała sie mną podczas pobytu na tym oddziale dzięki czemu prawdopodobnie otrzymałem leczenie antywirusowe. Dzięki Pani Dr Ignacyk nadal żyję.

Dorota

Dziękuję Transplantologom z Oddziału w Lublinie i w Krakowie ze Szp. Jana Pawła II. To był rzeczywiście zaszczyt leczyć się u dr n. med. Moniki Kraśnickiej. Wdzięczność dla obecnej dr n. med. Aliny Bętkowskiej-Prokop.

Marek

Transplantacja ogromny dar. Dziękujemy.

Może cię także zainteresować

Zostaw komentarz